Чӑваш Республикин патшалӑх наградисене парасси ҫинчен

Чӑваш Республикин патшалӑх граждан службине нумай ҫул тӳрӗ кӑмӑлпа тата тухӑҫлӑ пурнӑҫланӑшӑн наградӑламалла

ЧӐВАШ РЕСПУБЛИКИН ХИСЕПЛӖ ГРАМОТИ

Туватулина Марта Шавкатовнӑна – Чӑваш Республикин сывлӑх сыхлавӗн Министерствин право тӗлӗшӗнчен тивӗҫтермелли тата организацилле ӗҫ Пайӗн консультанчӗ.

Музыка искусствинче тава тивӗҫлӗ пулнӑшӑн тата нумай ҫул хушши тухӑҫлӑ ӗҫленӗшӗн хисеплӗ ят пар

"ЧӐВАШ РЕСПУБЛИКИН ТАВА ТИВӖҪЛӖ АРТИСЧӖ»

Гурьева Алексей Владимирович – Чӑваш Республикин "чӑваш патшалӑх оперӑпа балет театрӗ"автономи учрежденийӗн оркестрӗн артисчӗ.

Сывлӑх сыхлавӗн ӗҫӗсемшӗн тата нумай ҫул тӳрӗ кӑмӑлпа ӗҫленӗшӗн хисеплӗ ят пар

"ЧӐВАШ РЕСПУБЛИКИН ТАВА ТИВӖҪЛӖ ВРАЧӖ»

Михаил Зиновича – чӑваш Республикин "васкавлӑ медицина пулӑшӑвӗн Больници" бюджет учрежденийӗн гравитаци хирургийӗн тата гипербарически оксигенаци уйрӑмӗн заведующине – врач-анестезиолог-реаниматологине-ырӑ сунатӑп.»

Семенова Алевтина Леонидовнӑна-чӑваш Республикин бюджет учрежденийӗн "Вӑрмар районӗнчи тӗп больница"стоматолог-терапевтне.

Культура енӗпе тава тивӗҫлӗ ӗҫленӗшӗн тата нумай ҫул хушши тухӑҫлӑ ӗҫленӗшӗн хисеплӗ ят пар

"КУЛЬТУРӐН ТАВА ТИВӖҪЛӖ ӖҪЧЕНӖ

ЧӐВАШ РЕСПУБЛИКИН»

Чӑваш Республикин "Чӑваш республикипе ҫамрӑксен библиотеки" бюджет учрежденийӗн инноваципе методика тата тӗпчев ӗҫӗн пайӗн заведующийӗ Валентиновнӑна – аслати наталийӗ»

Маргарита Егоровнӑна – Шупашкарти ача-пӑча музыка шкулӗ "хушма вӗренӳ учрежденийӗн муниципалитет учрежденийӗн преподавателӗ Маргарита Егоровнӑна. Чӑваш Республикин" Шупашкар хулин в.А. и. Ходяшевсен " хулисем.

Пичетри тава тивӗҫлӗ ӗҫсемшӗн тата нумай ҫул хушши тухӑҫлӑ ӗҫленӗшӗн хисеплӗ ят пар

"КУЛЬТУРӐН ТАВА ТИВӖҪЛӖ ӖҪЧЕНӖ

ЧӐВАШ РЕСПУБЛИКИН»

Яковлева Ирина Анатольевнӑна – Чӑваш Республикин "Вӑрнар районӗнчи "Ҫул Ҫӳретӳ Ҫулӗ" автономи учрежденийӗн редакцийӗ.

Вӗренӳ енӗпе тава тивӗҫлӗ ӗҫленӗшӗн тата нумай ҫул тӳрӗ кӑмӑлпа ӗҫленӗшӗн хисеплӗ ят пар

"ВӖРЕНӲ ТАВА ТИВӖҪЛӖ ӖҪЧЕНӖ

ЧӐВАШ РЕСПУБЛИКИН»

Глушенкова Николай Викторович – Пӑрачкав районӗнчи "Семенов вӑтам пӗтӗмӗшле пӗлӳ паракан шкул" муниципалитет автономи учрежденийӗн директорӗ Николай Викторович

Осана Николаевнӑна – федерацин патшалӑх бюджет вӗренӳ учрежденийӗн Шупашкарти филиалӗн "Раҫҫей федерацийӗн Президенчӗ ҫумӗнчи халӑх хуҫалӑхӗн тата патшалӑх службин академийӗ" аслӑ вӗренӳ учрежденийӗн патшалӑх тата муниципалитет управленийӗн кафедрин доценчӗ, социологи наукисен кандидачӗ.

Чӑваш Республикин Пуҫлӑхӗ – О. Николаев

Шупашкар хули